Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

27 MAR 2020

Zmiana terminu III Krajowego Kongresu Forów Skarbników


Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemii, mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, podjęliśmy trudną decyzję o zmianie terminu III Krajowego Kongresu Forów Skarbników zaplanowanego w dniach 14-15 maja br. w Warszawie.


24 MAR 2020

Zmiana organizacji pracy FRDL POST w związku ze stanem epidemii


Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonym w kraju stanem epidemii i koniecznością kontynuacji działań związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2, informujemy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, konieczna stała się zmiana organizacji pracy FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego.


17 MAR 2020

Ogłoszenie o naborze - POWER 2.18 WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ADMINISTRACYJNE


POWER 2.18 WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ADMINISTRACYJNE - DOSTĘPNY SAMORZĄD

Chcieliśmy poinformować o ogłoszeniu konkursu, którego celem jest:

- przegląd procedur (zgodnie z ustawą) związanych z obsługą klienta w urzędach administracji publicznej pod kątem zapewnienia dostępności i wsparcie urzędów we wdrożeniu wypracowanych wniosków i rekomendacji
- przeprowadzenie szkoleń dla koordynatorów dostępności w jednostkach administracji publicznej.
- wypracowanie rozwiązań ułatwiających zatrudnianie osób z niepełnosprawnością w urzędach administracji publicznej oraz przeprowadzenie szkoleń z ich stosowania.


17 MAR 2020

Regulamin szkoleń


Regulamin szkoleń

§ 1 Organizator szkoleń

Organizatorem szkoleń jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego z siedzibą w Warszawie wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. WarszawyXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. NIP: 522-000-18-95


13 MAR 2020

Informacja dotycząca szkoleń w terminie 16-25 marca 2020r.


Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, podjętej w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w sytuacji występującego w kraju zagrożenia epidemicznego, stacjonarne szkolenia otwarte i spotkania forów zaplanowane w FRDL Podkarpackim Ośrodku Samorządu Terytorialnego od 16 do 25 marca odbędą się w formie on-line lub zostaną przełożone na późniejszy termin.

Wszystkie osoby zgłoszone na te szkolenia i spotkania będą informowane telefonicznie lub mailowo o szczegółach zmienionej organizacji konkretnego wydarzenia.

Pracownicy Biura Zarządu Fundacji w Warszawie oraz Ośrodków Regionalnych FRDL pozostają do Państwa dyspozycji w ramach komunikacji telefonicznej oraz e-mailowej.

Z poważaniem,

Anna Łyżwa

Dyrektor FRDL POST


06 MAR 2020

Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym.


W Roku Samorządności pokaż, że Twoja gmina lub powiat znajduje się w dobrych rękach– uzyskaj Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym!

Do 27 marca 2020r. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego przyjmujezgłoszenia do II edycji programu „Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym” (EuropeanLabel of Governance Excellence, w skrócieELoGE).


17 LUT 2020

III Krajowy Kongres Skarbników


Skarbnicy Województw, Miast, Gmin i Powiatów 
Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Krajowym Kongresie Forów Skarbników, organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Skarbników JST, który odbędzie się w dniach 14–15 maja 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. 


31 STY 2020

Konsultacje Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalnyy


Przypominamy, że Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji prowadzą konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. 

 


17 STY 2020

Konsultacje Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny


Konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji rozpoczynają konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego